BMW 5 Serie
520i M-Sport High Executive Pano Memory NL-AUTO
Direct kopen, basisprijs: € 26.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.800,-
LEASEPRIJS: € 441,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.360,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 520i M-Sport High Executive Pano Memory NL-AUTO |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 januari 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 56.987 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 441,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KK-047-B |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.590 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Hoogte: | 1.464 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.225 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch schuifdak
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Entertainment system achter
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
- ASR