BMW 5 Serie
520i 184pk M-sport Schuifdak *BTW* Comfortstoelen Elektrische klep Sfeerverlichting NLauto 1e Eigenaar
Direct kopen, basisprijs: € 31.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.950,-
LEASEPRIJS: € 442,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.373,71 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 520i 184pk M-sport Schuifdak *BTW* Comfortstoelen Elektrische klep Sfeerverlichting NLauto 1e Eigenaar |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 maart 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 165.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 442,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.585 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bernina Amber effect
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- M achterspoiler in Saphirschwarz
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- BMW Laserlicht
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome Line Exterieur
- Extra-getint glas voor de achterruiten
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- BMW Live Cockpit Professional
- Connected Package Professional
- HiFi System
- boordcomputer
- DAB+ tuner
- Live Cockpit Plus
- WiFi hotspot
- Interieur & Comfort
- Automatische 2-zone airconditioning
- armsteun voor
- BMW Individual interieurlijsten Pianolak Schwarz
- BMW sportstoelen, Elektrische verstelling van zithoogte, kanteling van de stoel, rugleuning en ook het stuurwiel.
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Comfortstoelen voor bestuurder en voorpassagier, elektrisch te verstellen
- Cruise Control
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Servotronic
- Veiligheid
- Active guard
- Alarmsysteem klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Driving Assistant
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- High Beam Assistant
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 18 inch lichtmetalen M wielen in Orbit Grey
- Adaptief onderstel
- M Aerodynamicapakket
- M Sportpakket
- Parking Pack
- Stof / Alcantara "Rhombicle" Anthrazit | Schwarz
- Ambiance verlichting
- hemelbekleding donker
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom
- M hoogglans Shadow Line
- M sportonderstel
- M Sportstuurwiel met leder bekleed
- parkeer assistent
- Parking Assistant
- Sportstoelen voor
- start/stop systeem