BMW 4 Serie
Gran Coupé 420i Business Edition Plus [MEMORY, SCHUIFKANTELDAK, STOEL/STUUR VERWAMING, DIGITALDASH, M-SPORT, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 42.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.740,-
LEASEPRIJS: € 592,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.185,50 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 4 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Gran Coupé 420i Business Edition Plus [MEMORY, SCHUIFKANTELDAK, STOEL/STUUR VERWAMING, DIGITALDASH, M-SPORT, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 maart 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 47.213 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-788-JS |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.595 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.175 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Premium kleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Dual view functie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Cruise Control
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple CarPlay voorbereiding
- Automatische 3-zone airconditioning
- BMW Individual Dravitgrau
- Cognac met decoratief stiksel
- Cruise control
- electronic climate control
- Elektrisch bediend glazen kanteldak
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- LED koplampen incl. LED-technologie voor achterlichten
- Live Cockpit Plus
- Active Guard Plus
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- Automatische sporttransmissie 8-traps
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Comfort Access met Digital Key
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid
- ConnectedDrive Services
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Elektrisch verstelbare stoelen
- extra getint glas achter
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- HiFi System
- Interieurlijsten Carbon Fiber
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- microvezel bekleding
- microvezel bekleding
- Model M Sport
- M Sport
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel stuurwiel
- Park Distance Control (PDC) achter
- Park Distance Control (PDC) voor
- Parking Assistant
- Raamomlijsting BMW Individual hoogglans Shadow Line
- Regensensor 3 serie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- Servotronic
- Speed Limit Info
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Stuurwielverwarming
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi hotspot
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking