BMW 4 Serie
Coupé 420i High Executive M-sport Individual | M-performance | NL auto | Harman kardon | Head-up | Driving Assistent | Stuurverwarming | Shadow Line | Camera | LED
Direct kopen, basisprijs: € 28.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.950,-
LEASEPRIJS: € 477,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 4 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 420i High Executive M-sport Individual | M-performance | NL auto | Harman kardon | Head-up | Driving Assistent | Stuurverwarming | Shadow Line | Camera | LED |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 februari 2020 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 99.595 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZN-978-F |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 1.377 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- DVD speler
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR