BMW 3 Serie
Touring 330e xDrive M-Sport Pano 19inch El-zetels HUD 360-cam LCI-2
Direct kopen, basisprijs: € 51.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 51.900,-
LEASEPRIJS: € 708,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.593,61 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 330e xDrive M-Sport Pano 19inch El-zetels HUD 360-cam LCI-2 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 13 december 2024 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 16.046 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 708,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 51.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 215 kw / 293 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.925 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 01HC Velgen 19 inch Individual Y-spaak 1038M bicolor
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 0402 Elektrisch glazen panoramadak
- 0C4W Skyscraper Grau metallic
- 02VC Banden reparatieset
- 03MC Individual dakrails hoogglans Shadow Line
- 04U9 Akoestische voetgangersbescherming
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0430 Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Afdekhoes
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06C4 Connected Package Professional
- 06PA Personal ESIM
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- 06VB Regeling infotainment
- 0654 DAB Tuner
- 0676 HiFi audiosysteem
- Audio installatie
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 0459 Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 04LN Interieurlijsten Aluminium Rhombicle Anthrazit
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 05DC Hoofdsteunen achter neerklapbaar
- 06NX Draadloos oplaadstation
- 07A2 Innovatiepakket II
- 07LG Comfort pakket
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0418 Opbergpakket voor kofferruimte
- 0431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 0481 Sportstoelen
- 0488 Elektrisch verstelbare lendensteun voorstoelen
- 0491 Rugleuning bestuurder in breedte instelbaar
- 0493 Opbergpakket
- 0494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- EPMI M-Performtex stof-alcantara zwart
- Keyless start
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01CX Xtraboost sport
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 05DN Parking Assistant Plus
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AL Active Protection
- 05AQ Active Guard Plus
- 05AS Driving Assistant pakket
- 05DA Uitschakelbare airbag passagier
- 06AF Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 09QX Voorbereiding Driving assistant pakket (online aankoop)
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0544 Cruise control met rem-functie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 0337 M-Sportpakket
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Pack
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Half alcantara / stof bekleding
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- Innovation Pack
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- smartphone entry
- smartphone entry
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen