BMW 3 Serie
Touring 320e M Sport ✅Pano✅HUD✅19inch
Direct kopen, basisprijs: € 35.944,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.944,-
LEASEPRIJS: € 489,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.941,16 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 320e M Sport ✅Pano✅HUD✅19inch |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 januari 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 81.798 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 489,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.944,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JHZ-38-H |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.800 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- Afdekhoes
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zonnescherm zijruiten
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Comfort Pack
- Travel Pack
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- zwarte (glans) exterieur delen