BMW 3 Serie
Touring 320e Business Edition Plus ACC / CARPLAY / CAMERA / TREKHAAK / LEER
Direct kopen, basisprijs: € 21.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.900,-
LEASEPRIJS: € 299,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.630,39 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 320e Business Edition Plus ACC / CARPLAY / CAMERA / TREKHAAK / LEER |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 november 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 154.067 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 299,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-354-KT |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.800 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.355 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- leder
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- leer
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silber
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Cruise Control
- Adaptieve LED verlichting
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische 3-zone airconditioning
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Driving Assistant Professional
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Leder 'Vernasca' Mokka/Schwarz
- Navigatiesysteem Professional
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- Saphirschwarz
- Active guard
- Active Guard Plus
- Adaptieve LED verlichting
- Alarmsysteem klasse 3
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth
- BMW Laserlicht
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Comfort Access pakket
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- DAB-tuner voor digitale radio ontvangst incl. DAB+
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40)
- HiFi System (9 luidsprekers) 205 watt vermogen
- LED koplampen en LED achterlichten
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- Live Cockpit Plus
- Live Cockpit Professional
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel stuurwiel
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Parking Pack
- Regensensor 3 serie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Servotronic
- Speed Limit Info
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel