BMW 3 Serie
Touring 318i G21 Corporate Executive | 1e eigenaar | inc BTW | Leer | 360camera | Sportstuur | 17 inch | DAB | Bluetooth | Cruise control | Climate
Direct kopen, basisprijs: € 21.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.750,-
LEASEPRIJS: € 296,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.595,04 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 318i G21 Corporate Executive | 1e eigenaar | inc BTW | Leer | 360camera | Sportstuur | 17 inch | DAB | Bluetooth | Cruise control | Climate |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 maart 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 148.232 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 296,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.545 kg |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterruitwisser
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiescherm 8.8 inch Display via iDrive controller (groot-beeld)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbags voor bestuurder en voorpassagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische 3-punts veiligheidsgordels vóór met gordelslotspanners
- Autonomous Emergency Braking
- Auto Start Stop functie
- Basis Bluetooth telefoonvoorbereiding incl. USB-aansluiting en extra 12V aansluiting vooraan (geen telefoonhouder)
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met elektronische wegrijbeveiliging (EWS III, klasse 1 VbV/SCM) en crash-sensor
- Connected services
- Control Display 6,5" display met 800x400 pixel resolutie
- Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW
- Draadloze telefoonlader
- Driving Experience Control incl. Eco Pro modus
- Dynamische Tractie Controle (DTC)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdairbags voor voor- en achterinzittenden
- IDrive controller
- ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes achterin
- Keyless start
- Knipperlichten in buitenspiegels geïntegreerd
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- Multifunctioneel sportstuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed
- Neerklapbare achterbank (60/40)
- Park Distance Control (PDC) voor- en achterzijde (incl. optische weergave)
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Side airbags voor de bestuurder en de voorpassagier
- Sierlijsten om zijruiten in zwart, met mat zwarte spiegeldriehoek en raamgeleiders
- Start/stop knop, zonder sleutel te starten
- Twee 12V aansluiting voor
- Twee bekerhouders voorin
- Uitlaateindpijp, dubbele ronde pijp, links
- USB/Audio aansluiting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR