BMW 3 Serie
320i Aut8 M-sport ✅ Schuifdak ✅ H/K ✅ Leder
Direct kopen, basisprijs: € 30.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.940,-
LEASEPRIJS: € 509,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 320i Aut8 M-sport ✅ Schuifdak ✅ H/K ✅ Leder |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 november 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.352 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 509,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-512-NN |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.425 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bediend glazen kanteldak
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- LED koplampen
- LED koplampen met uitgebreide functionaliteit
- Saphirschwarz
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- HiFi System Harman Kardon (16 luidsprekers) 600 watt vermogen
- Navigatiesysteem Professional
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Leder Dakota (Model Sport Line)
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatische sporttransmissie 8-traps, incl. Steptronic, schakelpaddles aan stuurwiel
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- keyless start
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarmsysteem klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Speed Limit Info
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Harman Kardon Premium Audio
- lichtmetalen velgen 18"
- M Aerodynamica
- M sportonderstel
- aluminium interieur afwerking
- Android Auto
- Apple Carplay
- Elektrisch glazen panoramadak
- Model M Sport
- RDW-leges
- Schuifdak
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning
- start/stop systeem
- Variable Sport Steering