BMW 3 Serie
320e Sedan M-sport Pano Sfeer Brooklyn Grau NAP
Direct kopen, basisprijs: € 36.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.800,-
LEASEPRIJS: € 606,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.360,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 320e Sedan M-sport Pano Sfeer Brooklyn Grau NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 januari 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 112.550 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 606,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-480-HL |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 1.444 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.290 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch schuifdak
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Koplampen donker (matrix/LED)
- Kruisend verkeer detectie
- Luxe lederen bekleding bicolor
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Sportstuur leder
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR