BMW 3 Serie
316i AUT8 LUXURY-LINE LEDER NAVI AIRCO LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 7.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.900,-
LEASEPRIJS: € 130,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 316i AUT8 LUXURY-LINE LEDER NAVI AIRCO LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 april 2014 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 266.363 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 130,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-TPP-33 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.380 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Metaalkleur
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit
- Cruise control met Active Braking
- electronic climate control
- Havanna
- Navigatiesysteem Professional
- Radio + compact navigatiesysteem 3 serie
- Xenon verlichtingspakket
- Alarmsysteem klasse 3
- Bluetooth
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Koplamsproeiers
- Luxury-Line
- Luxury Line Pack
- Mistlampen voor 3 serie
- Park Distance Control achter
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel