BMW 2 Serie
Active Tourer 225xe iPerformance High Executive
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 203,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.474,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Active Tourer 225xe iPerformance High Executive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 december 2016 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 126.790 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 203,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KX-374-P |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.180 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische airconditioning 2-zone
- Cruise control
- electronic climate control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Geperforeerd leder ‘Dakota’ Schwarz Schwarz
- Glazen panoramadak
- LED koplampen
- Mineralgrau
- Navigatiesysteem
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bluetooth
- CD-speler met frontloader
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- HiFi System
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieurlijsten Aluminium Längsschliff + accentlijsten Pearl chroom
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- Met leder bekleed sportstuur
- microvezel bekleding
- microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Model M Sport
- M Sport
- Omlijsting zijruiten in chroom
- Oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control achter
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Regensensor 3 serie
- Spiegel-pakket
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging