BMW 2 Serie
Active Tourer 218i Essential ✅AUTOMAAT ✅MOOIE AUTO!
Direct kopen, basisprijs: € 8.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.500,-
LEASEPRIJS: € 140,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Active Tourer 218i Essential ✅AUTOMAAT ✅MOOIE AUTO! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 juni 2015 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 200.708 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 140,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GK-301-T |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.335 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Trekhaak met afneembare kogel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- ABS
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Automatische airconditioning 2-zone
- Bots herkenning systeem
- Cruise control
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- Flamencorot Brillanteffect
- Origineel Nederlandse auto
- Bluetooth
- Business
- Business-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor 3 serie
- Park Assistant
- Park Distance Control achter
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak met afneembare kogel