BMW 2 Serie
Active Tourer 218i Corporate Lease Executive Navigatie Airco Cruise Control Lichtmetalenvelgen Parkeersensoren
Direct kopen, basisprijs: € 14.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.940,-
LEASEPRIJS: € 246,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Active Tourer 218i Corporate Lease Executive Navigatie Airco Cruise Control Lichtmetalenvelgen Parkeersensoren |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 juni 2018 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 120.099 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ST-476-F |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.360 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.945 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16 inch lichtmetalen wielen V-spaak (styling 471)
- LED koplampen
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone
- Cruise control
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- armsteun achter
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare achterbank
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Airco
- Navigatie
- start/stop systeem