BMW 2 Serie
Active Tourer 218i AUT7 M-SPORT LEDER NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 24.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.900,-
LEASEPRIJS: € 346,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.203,68 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Active Tourer 218i AUT7 M-SPORT LEDER NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2022 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 163.946 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-425-JP |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.445 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Connected Package Professional
- Cruise control
- LED koplampen
- Achteruitrijcamera
- airco automatisch
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth
- BMW Live Cockpit Professional
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- ConnectedDrive Services
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Driving Assistant
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- extra getint glas achter
- LED koplampen en LED achterlichten
- M achterspoiler in Saphirschwarz
- M Aerodynamica
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Park Distance Control achter
- Parking Assistant
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Servotronic
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel