BMW 1 Serie
118i Sportline Executive
Direct kopen, basisprijs: € 9.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.450,-
LEASEPRIJS: € 155,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i Sportline Executive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 september 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 174.427 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TS-092-V |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in kleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- donker getint glas achter
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Getint glas
- Handgreep in kleur
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Spiegels in kleur
- Sportonderstel
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Ecc (auto.airco)
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- airco automatisch
- Automatische airconditioning
- Cruise control met Active Braking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Xenon lampen voor dim- en grootlicht
- autoplusgarantie kost 350 euro
- kilometerhistorie correct
- Koplamsproeiers
- Middenarmsteun voor verschuifbaar
- Mistlampen voor 3 serie
- Park Distance Control achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport-Line
- Sportstuurwiel