BMW 1 Serie
118i M-Sport NL-auto 18inch Leder LED Shadowline
Direct kopen, basisprijs: € 18.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.900,-
LEASEPRIJS: € 311,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i M-Sport NL-auto 18inch Leder LED Shadowline |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 januari 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 74.064 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 311,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XH-892-N |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Sportstoelen
- LCNL leder Dakota zwart met blauw stiksel
- 04AE Middenarmsteun voor, verschuifbaar
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04WG Int.lijsten alu Hexagon accentlijsten Schwarz hoogglans
- 05DC Hoofdsteunen achter neerklapbaar
- 0205 Automaat
- 0216 Servotronic variabele stuurbekrachtiging
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0249 Multifunctioneel stuurwiel
- 0423 Velours vloermatten
- 0481 Sportstoelen
- 0493 Opbergpakket
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Exterieur
- 05A2 LED koplampen
- 07B3 M-Sport Edition
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 021A 18 inch velgen M dubbelspaak 461
- 0704 M-Sportonderstel
- 02PA Slotbouten
- 05A1 LED mistlampen
- 0300 Alpine wit III
- 0507 Parkeerhulp achter
- 0563 Lichtpakket
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- 06AK Connected Drive Services
- 06AP Remote Services
- 06NH Bluetooth- en USB-aansluiting
- 0606 Navigatiesysteem Business
- 0698 Area code 2 voor DVD
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio cd speler
- Milieu
- 01CA Selectie CO2
- 01CB CO2 omvang
- 01DE Emissienorm Euro6 RDE
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05DA Uitschakelbare airbag passagier
- 06AC Emergency Call
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- 0521 Regensensor
- 0544 Cruise control met rem-functie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Origineel Nederlands geleverd
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- microvezel bekleding
- microvezel bekleding
- M Sportpakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging