BMW 1 Serie
118i Introduction Edition Automaat Navigatie Virtual Cockpit Parkeersensoren Ledverlichting HiFi audio Cruise Control Climate Control Getinte ramen
Direct kopen, basisprijs: € 24.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.390,-
LEASEPRIJS: € 340,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.128,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i Introduction Edition Automaat Navigatie Virtual Cockpit Parkeersensoren Ledverlichting HiFi audio Cruise Control Climate Control Getinte ramen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 31 juli 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 79.373 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 340,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-810-BL |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch lichtmetalen wielen Dubbelspaak gepolijst in Bicolor Orbit Grau
- Saphirschwarz
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Live Cockpit Plus
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- BMW Live Cockpit Plus
- DAB-tuner
- Emergency Call
- HiFi System
- Interieur & Comfort
- Automatische 2-zone airconditioning
- Doorlaadopening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Leder stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Servotronic
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Guard Plus
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control (PDC) achter
- Park Distance Control (PDC) voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- BMW Individual Exterieur Line Aluminium satiniert
- LED koplampen
- Lichtpakket
- M hoogglans Shadow Line
- Model Sport Line
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- start/stop systeem