BMW 1 Serie
118i Executive Edition CAMERA / ACC / SPORTSTOEL
Direct kopen, basisprijs: € 17.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.900,-
LEASEPRIJS: € 295,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i Executive Edition CAMERA / ACC / SPORTSTOEL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 maart 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.886 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-744-KZ |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Cruise Control
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische airconditioning 2-zone
- Bluetooth
- BMW Connected Pack Professional
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Cruise control
- Driving Assistant
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED koplampen
- M Sport
- Parking Pack
- Safety-pack
- Saphirschwarz
- Sport Line
- Stof/Sensatec combinatie
- stuur leder
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth carkit
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Emergency Call
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- Leder stuurwiel
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Model Sport Line
- Multifunctioneel stuurwiel
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Parking Pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Safety Pack
- Servotronic
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel