BMW 1 Serie
118i 140PK Automaat Executive Edition M-Sport Sportstoelen/Parkeerhulp/Navigatie/Cruise-control
Direct kopen, basisprijs: € 20.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.950,-
LEASEPRIJS: € 345,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i 140PK Automaat Executive Edition M-Sport Sportstoelen/Parkeerhulp/Navigatie/Cruise-control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 juni 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 119.334 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 345,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-815-XF |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sport
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport Line
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel