BMW 1 Serie
116i Business+ Clima Cruise control Navigatie Xenon Stoelverwarming Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 6.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.440,-
LEASEPRIJS: € 106,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.288,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 116i Business+ Clima Cruise control Navigatie Xenon Stoelverwarming Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 6 februari 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 232.475 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 27-THS-4 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.265 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.820 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Interieur
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Keyless start
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Automatische airconditioning
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Navigatiesysteem Business
- Xenon verlichtingspakket
- 16 inch lichtmetalen wielen Sterspaak
- Airconditioning 1-zone
- Basis Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Koplamsproeiers
- Mistlampen voor 3 serie
- Multifunctioneel stuurwiel
- Park Distance Control (PDC) voor en achter
- Park Distance Control achter
- Sportstuurwiel
- Sportstuurwiel met leer bekleed