Audi SQ8
4.0 TDI TRI-TURBO Quattro ABT - 520HP/970NM / Full ABT-Sportpakket / 23'' / Softclose / 360 Camera
Direct kopen, basisprijs: € 99.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 99.995,-
LEASEPRIJS: € 1.648,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 19.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi SQ8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 TDI TRI-TURBO Quattro ABT - 520HP/970NM / Full ABT-Sportpakket / 23'' / Softclose / 360 Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 juni 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 121.751 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.648,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 99.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-528-HF |
| Motorinhoud: | 3.956 cc |
| Vermogen: | 320 kw / 436 pk |
| Laadvermogen: | 760 kg |
| Gewicht: | 2.340 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- trekhaak uitklapbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm achterruit
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Carbon exterieur delen
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Lichtmetalen velgen 23"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor