Audi RSQ3
Sportback TFSI 400pk Panoramadak Sonos Trekhaak 21" LMV BOMVOL Rode stiksels Carbon
Direct kopen, basisprijs: € 59.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 59.950,-
LEASEPRIJS: € 988,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RSQ3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback TFSI 400pk Panoramadak Sonos Trekhaak 21" LMV BOMVOL Rode stiksels Carbon |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 april 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 94.967 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 988,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 59.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.480 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.675 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Glas, donker getint (privacy glas)
- Glazen schuifdak
- RS sportuitlaat (in zwart)
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 21 "5-arm-trigon"-design
- Aluminium raamlijsten
- Buitenspiegelbehuizing, in aluminiumoptiek
- Buitenspiegels, verwarmbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- full-LED koplampen
- keyless entry
- koplampen adaptief
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- MMI Navigatie plus
- Sonos 3D Premium sound System
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- Airconditioning, volautomatisch (3-zone)
- Decoratielijsten, carbon
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- RS-sportstoelen plus inclusief leder fijnnappa
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus
- armsteun voor
- Cruise control
- Decoratielijsten, aluminium inleg
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- keyless start
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Progressieve besturing
- Sportstoelen vóór
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- grootlichtassistent
- Pre sense basic
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane departure warning
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Onderstel met instelbare dempers inclusief Audi drive select
- trekhaak elektrisch wegklapbaar