Audi RS4
A4 Avant 2.9 TFSI quattro / 450pk / Panorama dak / Head up display / Carbon /
Direct kopen, basisprijs: € 54.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 54.500,-
LEASEPRIJS: € 898,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RS4 |
|---|---|
| Uitvoering: | A4 Avant 2.9 TFSI quattro / 450pk / Panorama dak / Head up display / Carbon / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 april 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 92.788 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 898,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SV-765-N |
| Motorinhoud: | 2.894 cc |
| Vermogen: | 331 kw / 451 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.690 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.305 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- Velgen, lichtmetaal 9J x 20 "5-dubbelspaak"-design
- Akoestische glas in de voorportieren
- Aluminium raamlijsten
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel
- Comfortsleutel
- dakrails
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Licht- en regensensor
- Matrix LED-koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus
- Audi Connect diensten
- Audi phone box
- Audi phone box
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bang & Olufsen soundsystem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- Head-Up Display
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- Interieurelementen in mono.pur
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Stoelen en achterbank, verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- armsteun voor
- Audi dynamic steering
- Audi dynamic steering
- Binnenspiegel, automatisch dimmend
- Binnenspiegel, automatisch dimmend
- cruise control
- Decoratielijsten, aluminium Ellipse
- elektrische ramen voor en achter
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Pneumatische lendensteunen vóór met massagefunctie
- premium sportstoelen
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audi active lane assist
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkassistent
- Parkassistent
- Parkeerhulp plus
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- Sportdifferentieel
- Sportdifferentieel
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- vervolgbotsing preventie
- Wegrijassistent
- Zij-airbags achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Assistentiepakket 'City en Parking'
- Assistentiepakket Tour
- Dynamic pakket
- metallic
- RS comfort pakket
- Sportonderstel
- start/stop systeem