Audi Q8
60 TFSI e quattro Pro Line S Competition HUD Panodak 360° B&O ACC Leer LM velgen Memory seats Climate voor en achter PDC Elektr. uitklapbare trekhaak Stoelverwarming voor & achter Niveauregeling Massage Stoelventilatie NIEUW! Fabrieksgarantie!
Direct kopen, basisprijs: € 99.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 99.450,-
LEASEPRIJS: € 1.639,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 19.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 60 TFSI e quattro Pro Line S Competition HUD Panodak 360° B&O ACC Leer LM velgen Memory seats Climate voor en achter PDC Elektr. uitklapbare trekhaak Stoelverwarming voor & achter Niveauregeling Massage Stoelventilatie NIEUW! Fabrieksgarantie! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 19.788 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.639,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 99.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 360 kw / 490 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.390 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in de kleur zwart
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging systeem
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 23"
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Remklauwen in de kleur rood
- Sierlijsten in hoogglanzend zwart
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Zwarte dakrails
- Infotainment
- Audi connect
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- AUX interface
- Bang & Olufsen surround sound system
- Boordcomputer
- Camerasysteem area view (Top View)
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Smartphone integratie
- USB interface
- Interieur
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Automatische airconditioning met drie zones
- Bagagedek
- Bekerhouders
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieurdelen
- Cruise control
- Deurbekleding alcantara
- Electronic climate control achter
- Electronic climate control voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Instaplijsten met opschrift "S-Line"
- Keyless start
- Lederen dashboard
- Lederen interieurdelen
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Leer Valcona met ruitenstiksel
- Luxe lederen bekleding
- Optiek-pakket: zwart
- Regensensor
- Sfeerverlichting interieur
- S Line interieur
- Sportpedalen
- Sportstoelen
- S sportstoelen plus voor
- Stoelverwarming achter
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- bots waarschuwing systeem
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 12V-aansluiting
- Ambienteverlichtings-pakket (plus)
- Audi Drive Select
- automatische snelheids begrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Drive select
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerstuurassistent
- Ruitensproeiers/ wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- S Line exterieur
- S Line exterieur
- Spraakbediening
- Trekhaak met aanhangerassistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi