Audi Q7
4.0 TFSI SQ7 quattro Pano HUD Lane B&O 360Camera Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 99.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 99.950,-
LEASEPRIJS: € 1.647,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 19.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q7 |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 TFSI SQ7 quattro Pano HUD Lane B&O 360Camera Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 november 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 82.454 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.647,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 99.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JZR-97-T |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 373 kw / 508 pk |
| Laadvermogen: | 750 kg |
| Gewicht: | 2.175 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.925 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- koplampreiniging
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 22"
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- sluitbekrachtiging
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audio installatie high end
- connected services
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank verstelbaar
- achterbank verwarmd
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen interieurdelen
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe lederen bekleding
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- nachtzicht-assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achterasbesturing
- achteruitrij assistent
- anti overhel assistent
- Assistentie pakket Parking
- City-pakket
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- file assistent
- gelimiteerd slipdifferentieel
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless-pakket
- keyless entry
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- luchtvering
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Onderstelpakket Advanced
- Optie-pakket
- parkeer assistent
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Tour pakket
- uitwijk assistent
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zonnescherm achterruit
- zonnescherm zijruiten