Audi Q5
55 TFSI e quattro 2x S-Line / 367pk / Trekhaak / B&O / Rondomzicht camera / Dodehoek herkenning /
Direct kopen, basisprijs: € 28.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.500,-
LEASEPRIJS: € 469,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 55 TFSI e quattro 2x S-Line / 367pk / Trekhaak / B&O / Rondomzicht camera / Dodehoek herkenning / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.021 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 469,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 715 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 1.661 cm |
| Breedte: | 1.893 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" gegoten lichtmetalen velgen in "5-dubbelspaak ster"-design, 8Jx19
- Gletsjerwit
- S Line exterieur
- Akoestisch glas in voorportieren
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Getint glas vanaf de b-stijl inclusief akoestisch glas in voorportieren
- keyless entry
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED-koplampen
- Raamlijsten, aluminium
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Spiegelkappen in carroseriekleur
- Trekhaak wegklapbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus
- Audi Connect diensten
- Audi phone box
- Audi smartphone interface
- Audi virtual cockpit
- Bang & Olufsen 3D soundsystem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Digitale radio ontvangst
- Head-up Display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- Bekleding, leder/geperforeerd alcantara voor S line
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Stoelen en achterbank, verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Decoratielijsten, aluminium mat geborsteld
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet
- Sportstoelen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie
- Zonwering voor de zijruiten in de achterportieren
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerassistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- parkeersensor voor
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Pre sense basic
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- rondomzicht camera
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- vervolgbotsing preventie
- Wegrijassistent
- Zij-airbags achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Adaptive air suspension
- Assistentiepakket 'City en Parking'
- Assistentiepakket 'Parking'
- Assistentiepakket City
- Assistentiepakket Tour
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar met geheugenfunctie
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar