Audi Q5
50 TFSI e quattro S edition B&O Verw Achterbank ACC PDC
Direct kopen, basisprijs: € 36.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.750,-
LEASEPRIJS: € 605,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 TFSI e quattro S edition B&O Verw Achterbank ACC PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 september 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 90.756 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 605,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GHH-02-R |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Assistentie Pakket
- Assistentie Pakket
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie