Audi Q5
2.0 TFSI hybrid quattro Pro Line Plus ✅PANODAK ✅B&O ✅VOL OPTIES
Direct kopen, basisprijs: € 15.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.900,-
LEASEPRIJS: € 262,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TFSI hybrid quattro Pro Line Plus ✅PANODAK ✅B&O ✅VOL OPTIES |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 18 maart 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 183.722 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-755-RJ |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.885 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.490 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audioinstallatie met cd-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- ABS
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- Auto is in nette staat
- Boekjes aanwezig
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- Velgen, lichtmetaal 8J x 19 "5-arm" design incl. 235/55 R 19 banden
- Adaptive light
- airco automatisch
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- Parkeerhulp plus
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis