Audi Q4 e-tron
45 Advanced edition 82 kWh Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren Keyless Verwarmde voorstoelen Lane assist LED Dodehoek assistent Navigatie Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 43.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 43.900,-
LEASEPRIJS: € 597,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.256,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q4 e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 Advanced edition 82 kWh Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren Keyless Verwarmde voorstoelen Lane assist LED Dodehoek assistent Navigatie Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 26 november 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.107 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 597,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M0-37-95 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.045 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 20"
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank neerklapbaar
- achterruitverwarming
- achterruitwisser en sproeier
- achteruitrijcamera
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- Assistentie Pakket
- Assistentie pakket Parking
- audio installatie
- automatische snelheids begrenzing
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Comfort Pakket Plus
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- geluidsisolerend glas
- houtafwerking interieur
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless-pakket
- keyless entry/start
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportonderstel
- sportstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking