Audi Q3
TFSI RSQ3 Pano Keyless Lane ACC B&O
Direct kopen, basisprijs: € 46.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 46.950,-
LEASEPRIJS: € 773,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | TFSI RSQ3 Pano Keyless Lane ACC B&O |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 181.026 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 773,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 46.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.480 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.690 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- regensensor
- S Line exterieur
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- radio
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen bekleding
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Assistentie Pakket
- cruise control adaptief
- file assistent
- Instructieboekjes aanwezig
- LED-lichtpakket
- matrix LED koplampen
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar