Audi Q3
Sportback 45 TFSI quattro 2x S-Line / 230pk / Panorama dak / Keyless / B&O / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 37.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.000,-
LEASEPRIJS: € 609,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 45 TFSI quattro 2x S-Line / 230pk / Panorama dak / Keyless / B&O / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 83.340 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 609,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 169 kw / 230 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Glazen schuifdak
- Mythos zwart metallic
- S Line exterieur
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- geluidsisolerend glas
- Glas, donker getint (privacy glas)
- keyless entry
- Koplampreinigingsinstallatie
- matrix LED koplampen
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth
- Bang & Olufsen 3D Premium soundsystem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- lederen bekleding
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus
- Ambiente lichtpakket
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- keyless start
- lederen sportstuur
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Progressieve besturing
- Sportstoelen vóór
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Verkeersbordenherkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Assistentie pakket
- Comfortsleutel
- metallic
- Parkeerhulp plus
- Rookvrij