Audi Q3
Sportback 45 TFSI quattro 2x S-Line / 230pk / Panorama dak / Keyless / B&O / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 37.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.000,-
LEASEPRIJS: € 609,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 45 TFSI quattro 2x S-Line / 230pk / Panorama dak / Keyless / B&O / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 83.340 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 609,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 169 kw / 230 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Assistentie Pakket
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Electronic climate controle
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen schuifdak
- Extra getint glas
- File-assistent
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Halflederstof
- Hill hold-functie
- Keyless-pakket
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED-lichtpakket
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen/stoffen bekleding
- Lederen sportstuur
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Parkeer-assistent
- Parkeer pakket
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Regensensor
- S Line exterieur
- Sportstoelen
- Startblokkering
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Variabele stuuroverbrenging
- Verkeersbord detectie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding