Audi Q3
Sportback 45 TFSI e Advanced Edition, S-Line int. , Pano, Camera 2021
Direct kopen, basisprijs: € 31.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.500,-
LEASEPRIJS: € 519,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 45 TFSI e Advanced Edition, S-Line int. , Pano, Camera 2021 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 78.710 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 519,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HSK-96-B |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi