Audi Q3
Sportback 45 TFSI e 245PK BUSINESS EDITION CARPLAY/ACC/STUURVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 31.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.745,-
LEASEPRIJS: € 433,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.258,42 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 45 TFSI e 245PK BUSINESS EDITION CARPLAY/ACC/STUURVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 39.563 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 433,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDP-66-K |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Privacyglass (extra donker getinte ruiten)
- Infotainment
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Regensensor
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- virtual-cockpit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Led verlichting
- parkeersensoren
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklap
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Oplaadmogelijkheid
- RADIO
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- SPORTSTUUR
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking