Audi Q3
Sportback 35 TFSI Mhev S Line ACC Lane D.Hoek Keyless Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 31.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.950,-
LEASEPRIJS: € 526,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI Mhev S Line ACC Lane D.Hoek Keyless Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 13 februari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 97.512 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 526,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-677-NS |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.505 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 20"
- regensensor
- S Line exterieur
- trekhaak uitklapbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- kunstlederen/alcantara bekleding
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- bots herkenning en activatie
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Assistentie Pakket
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- file assistent
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless-pakket
- keyless entry
- keyless start
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeer pakket
- parkeersensor voor
- Rookvrij
- verkeersbord detectie
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar