Audi Q3
45 TFSI e S-Line Panoramadak Trekhaak 19 Inch LED Keyless Entry ACC DAB
Direct kopen, basisprijs: € 36.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.990,-
LEASEPRIJS: € 503,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.114,05 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 TFSI e S-Line Panoramadak Trekhaak 19 Inch LED Keyless Entry ACC DAB |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 21 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 89.821 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 503,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-AUD-40 |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Assistentie Pakket
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- sfeerverlichting
- S Line exterieur
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi