Audi Q3
45 TFSI 2.0 AUT7 QUATTRO COMPETITION 3X S-LINE EDITION ONE PANODAK LEDER NAVI DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 26.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.900,-
LEASEPRIJS: € 377,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.585,88 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 TFSI 2.0 AUT7 QUATTRO COMPETITION 3X S-LINE EDITION ONE PANODAK LEDER NAVI DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 154.658 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-138-VR |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 169 kw / 230 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.595 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- Bekleding, "geperforeerd Alcantara / leder" voor S line
- Bots herkenning systeem
- Cruise control
- electronic climate control
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Matrix led koplampen
- microvezel interieurdelen
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis (zonder Google Earth)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-V-spaak"-design
- Velgen, lichtmetaal 7J x 19 "20-V-spaak"-design
- Achterbank plus
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- Achteruitrijcamera
- Aluminiumoptiek in interieur
- Aluminium raamlijsten
- Ambiente lichtpakket
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Assistentie pakket
- Assistentie Pakket
- Audi Phone Box
- Audi smartphone interface
- Audi virtual cockpit
- Bang & Olufsen 3D Premium soundsystem
- Binnenspiegel, automatisch dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel
- Connected services
- Dab
- Decoratielijsten, donkere matte aluminium inleg
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- extra getint glas achter
- Glas, donker getint (privacy glas)
- hemelbekleding donker
- Hemelbekleding in zwart
- Keyless-pakket
- Koplampreinigingsinstallatie
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Onderstel met instelbare dempers inclusief Audi drive select
- Parkeerassistent
- Parkeerhulp achter
- Parkeer pakket
- Progressieve besturing
- sfeerverlichting
- S line interieur
- S Line interieur
- S Line interieur
- smartphone integratie
- Sportonderstel
- Sportstoelen vóór
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Verkeersbordenherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar