Audi Q3
35 TFSI 3x S Line Pro, Automaat, Pano, CarPlay, Camera, Cruise, Virtual Cockpit
Direct kopen, basisprijs: € 25.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.495,-
LEASEPRIJS: € 420,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.099,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI 3x S Line Pro, Automaat, Pano, CarPlay, Camera, Cruise, Virtual Cockpit |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.821 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 420,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XX-881-S |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Parkeersensor voor en achter
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom Pakket
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Digitaal Dashboard
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruisecontrol
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium afwerking interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve Cruise Controle
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Overige
- sfeerverlichting
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Sport Pakket
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel