Audi Q3
35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Keyless / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 26.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.500,-
LEASEPRIJS: € 436,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Keyless / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 juni 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 155.582 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 436,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 159 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Assistentie Pakket
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Electronic climate controle
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- File-assistent
- Geluidwerend glas
- Halflederstof
- Hill hold-functie
- Keyless-pakket
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen/stoffen bekleding
- Lederen sportstuur
- LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Parkeer pakket
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Regensensor
- S Line exterieur
- Sportstoelen
- Startblokkering
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verkeersbord detectie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding