Audi Q3
2.0 TDI AUT7 QUATTRO 3X S-LINE SPORT PANODAK LEDER NAVI CAMERA LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 14.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.900,-
LEASEPRIJS: € 245,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI AUT7 QUATTRO 3X S-LINE SPORT PANODAK LEDER NAVI CAMERA LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 januari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 230.702 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-773-HX |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 161 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.225 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Overige
- Airconditioning, volautomatisch
- Bekleding, "alcantara/leder"
- electronic climate control
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED-koplampen
- Navigatiepakket
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 20 "5-arm-rotor"-design
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- Audi active lane assist
- Audi music interface
- Audi sound system
- Binnenspiegel, automatisch dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- Groot licht assistent
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp plus met achteruitrijcamera
- Parkeer pakket
- schakelpaddles
- Sportstoelen voor A4
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels
- Trekhaak