Audi Q2
35 TFSI S-Line Edition / 150pk / Cruise / Trekhaak / Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 21.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.500,-
LEASEPRIJS: € 354,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI S-Line Edition / 150pk / Cruise / Trekhaak / Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 130.485 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 354,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJS-37-L |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen, 5-dubbelspaak, 7Jx17
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- MMI navigatie plus
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen sportstuur
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- start/stop systeem