Audi Q2
1.4 TFSI CoD S-Line / 150pk / Stoelverwarming / Leder /
Direct kopen, basisprijs: € 15.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.500,-
LEASEPRIJS: € 255,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.100,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TFSI CoD S-Line / 150pk / Stoelverwarming / Leder / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 februari 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 202.655 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 255,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-030-KG |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- S line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "10-spaak structuur"-design
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling
- LED-koplampen
- Licht- en regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Interieur & Comfort
- Bekleding, twinleder
- Comfortairconditioning
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Cruise control
- lederen sportstuur
- Middenarmsteun voor A4
- Sportstoelen vóór
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp plus
- Overig
- start/stop systeem