Audi e-tron
e-tron 50 quattro Launch SOh 94.2% 71 kWh PANO LEER LED 68000KM!!!
Direct kopen, basisprijs: € 21.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.950,-
LEASEPRIJS: € 361,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | e-tron 50 quattro Launch SOh 94.2% 71 kWh PANO LEER LED 68000KM!!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.842 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-857-XP |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 695 kg |
| Gewicht: | 2.345 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Niveauregeling automatisch
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- uitwijk assistent
- Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel