Audi Cabriolet
1.4 TFSI Ambition Sport Edition Open Days - Navi, Leer, Xenon, Stoelverw.
Direct kopen, basisprijs: € 18.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.845,-
LEASEPRIJS: € 310,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.769,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Cabriolet |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TFSI Ambition Sport Edition Open Days - Navi, Leer, Xenon, Stoelverw. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juni 2016 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 104.821 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 310,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-925-JJ |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.320 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- ASR Anti doorslip regeling
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrole
- Bluetooth carkit
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Dimlichten automatisch
- EDS Electronisch sperdifferentieel
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Knieairbag voor
- Koplampwissers
- LED dagrijverlichting
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Nekverwarming
- Open dak, electro-hydraulisch (bij stoffen dak)
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Regensensor
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Stuur leder en multifunctioneel
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur
- Warmtewerend glas
- Windscherm
- Xenon-koplampen