Audi A6
Limousine 55 TFSI quattro Sport Pro Line S
Direct kopen, basisprijs: € 42.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.000,-
LEASEPRIJS: € 692,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 55 TFSI quattro Sport Pro Line S |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 juli 2018 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 138.458 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 692,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-832-GH |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 250 kw / 340 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 1.735 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Rijstrooksensor
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR