Audi A6
Limousine 55 TFSI e quattro Competition Pano Ultra-blau HUD ACC B&O
Direct kopen, basisprijs: € 46.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 46.900,-
LEASEPRIJS: € 639,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.765,68 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 55 TFSI e quattro Competition Pano Ultra-blau HUD ACC B&O |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 februari 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 103.430 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 639,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 46.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 270 kw / 368 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.985 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Audi Exclusive lak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Glanspakket zwart plus incl logo's
- Lichtmetalen velgen 21 inch
- S-Line exterieur pakket
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dynamische knipperlichten
- Dynamische knipperlichten icm LED-Matrix
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektronische remkrachtverdeling
- HD Matrix LED koplampen met dynamische knipperlichten
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- OLED achterlichten met dynamische knipperlichten
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Remklauwen rood
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Bang & Olufsen audiosysteem
- Head-up display
- Audi Connect pakket
- Audi Drive select
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audi phone box (draadloos opladen)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Virtual cockpit
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance interieurverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- S-Line Sportpakket
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense (botswaarschuwing)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lane Assist (rijstrooksensor)
- Rijstrooksensor
- Side Assist (dodehoek waarschuwing)
- Overige
- Assistentie Pakket
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel