Audi A6
Avant S6 3.0 TDI Quattro VOL OPTIES*GOED ONDERHOUDEN
Direct kopen, basisprijs: € 49.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 49.950,-
LEASEPRIJS: € 823,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant S6 3.0 TDI Quattro VOL OPTIES*GOED ONDERHOUDEN |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 maart 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.016 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 823,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 49.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-317-RF |
| Motorinhoud: | 2.967 cc |
| Vermogen: | 257 kw / 350 pk |
| Laadvermogen: | 660 kg |
| Gewicht: | 1.995 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.655 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- trekhaak uitklapbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achterasbesturing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Sportstuur leder
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR