Audi A6
Avant 55 TFSIe Quattro Competition Pano Nachtzicht 360° HUD
Direct kopen, basisprijs: € 43.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 43.950,-
LEASEPRIJS: € 724,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 55 TFSIe Quattro Competition Pano Nachtzicht 360° HUD |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 augustus 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 71.246 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 724,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJP-98-N |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.675 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 21'' RS Velgen
- Black Edition
- Black Optic
- Black Style
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay | Android auto
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- Groot Navigatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Virtual Cockpit
- Overige
- ASR
- Achteruitrij assistent
- Actieve noodgeval assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Sportstuur leder
- Standkachel
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch stoelen met geheugen ( Memory )
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Zwarte Hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoekdetectie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Nachtzicht-assistent
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker