Audi A6
Avant 55 TFSI e quattro Competition Pano HUD ACC 360 Trekh Adp-demping
Direct kopen, basisprijs: € 41.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 41.900,-
LEASEPRIJS: € 572,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.942,36 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 55 TFSI e quattro Competition Pano HUD ACC 360 Trekh Adp-demping |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 september 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 94.251 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 572,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-691-JB |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 270 kw / 368 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Glanspakket zwart (Optic Black)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Premium kleur
- Trekhaak uitklapbaar
- Adaptieve demping (magnetic ride)
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- File assistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- OLED achterlichten met dynamische knipperlichten
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Remklauwen rood
- S-Line exterieur pakket
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Audi Drive select
- Audio installatie
- Audi phone box (draadloos opladen)
- Audi smartphone interface
- Audi virtual cockpit
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- MMI Navigatie Plus Touch
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance interieurverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bekleding leder/alcantara
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Garagedeur opener (homelink)
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Regensensor
- S-Line Sportpakket
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense (botswaarschuwing)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vierwielaandrijving permanent (quattro)
- Overige
- Assistentie Pakket
- Assistentie Pakket
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dealer onderhouden
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Keyless-pakket
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel